Wyniki Błekitna

 
Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 3
1 48 Piotr Tarnacki, OP
Roca Volvo
1,0 1
2 6 Janusz Dąbrowski, OP
1002
2,0 2
3 41 Łukasz Kałamarz, OP
Shot 16
3,0 3
4 29 Piotr Matwiejczuk, T2
Zalewo
4,0 4
5 14 Ryszard Osmański, T3
Zacapa
5,0 5
6 96 Krzysztof Królik, OP
D Królik
6,0 6
7 33 Jacek Samsel, T2
Rafa
7,0 7
8 39 Jacek Puchniarz, T3
Grey R
8,0 8
9 54 Ryszard Dec, T3
Artus
9,0 9
10 57 Tomasz Kopytko, T2
Piątka +
10,0 10
11 13 Bartosz Witkowski, T3
Opener
11,0 11
12 61 Marian Wenta, T3
Maricopa II
12,0 12
13 23 Mariusz Boliszewski, T2
Viki
13,0 13
14 26 Cezary Brędowski, T2
Venkor
14,0 14
15 40 Andrzej Urbanek, OP
En Avant
15,0 15
16 20 Adam Kopytko, T1
Atum
16,0 16
17 21 Marian Zieliński, T1
Maribo.pl
17,0 17
18 1 Przemysław Reiwer, OP
POL 15
18,0 18
19 11 Radosław Sternicki, T3
Tumidaj
19,0 19
20 19 Adam Mśkiewicz, T2
Variette
20,0 20
21 17 Wojtek Sobolczyk, T3
Good Spirit
21,0 21
22 69 Marcin Chojnowski, T3
Łódeczka
22,0 22
23 60 Michał Szczygielski, T3
Micho
23,0 23
24 56 Daniel Pankowski, T3
Gryf
24,0 24
25 12 Jacek Turczynowicz, T3
Dafnia
25,0 25
26 10 Paweł Czachowski, T3
Barbara
26,0 26
27 77 Paweł Macikowski, T2
Sunshine
27,0 27
28 24 Wojciech Bednarczuk, T3
Blue Bay
28,0 28
29 49 Jacek Piotraszewski, T3
Hydrozagadka
29,0 29
30 5 Paweł Raszkiewicz, T1
Kompan
30,0 30
31 38 Sławomir Barnaba Rybiński, T3
Pabi
31,0 31
32 16 Radek Kamrowski, T2
Królik
32,0 32
33 62 Zbigniew Kamiński, T3
Malutka
33,0 33
34 22 Zbigniew Jureko, T3
North Sea
34,0 34
35 36 Sławomir Sękowski, T1
Magic Dragon
35,0 35
36 35 Tomasz Zalesiak, T3
Voyager ZJ
36,0 36
37 46 Marek Twarogowski, T3
Vima
37,0 37
38 27 Marcin Zaleski, T3
Xawery
38,0 38
39 32 Jolanta Włottkowska, T2
Szklaneczka
39,0 39
40 25 Magda Kowalska, T3
Kornad
40,0 40
41 15 Krzysztof Dolecki, T3
Wind
41,0 41
42 4 Krzysztof Podgórski, T3
Plan A
42,0 42
43 31 Paweł Dłuszczakowski, T2
Nikitka
43,0 43
44 3 Ryszart Sabiniarz, T3
Drewniak
44,0 44
45 45 Jolanta Kopczyńska, T2
Mango
45,0 45
46 42 Marcin Malicki, T2
Malina
46,0 46
47 100 Krystian Kuskowski, T3
Nevis
47,0 47
48 18 Iwona Kobylińska, T2
Góral
48,0 48
49 37 Tomasz Stelmach, T1
Ranger
49,0 49
50 66 Ryszard Fedorowski, T3
Maggie
50,0 50
51 2 Agnieszka Kordas, T3
POL 16315
68,0 dns
51 9 Daniel Pietkiewicz, T3
Zefir
68,0 dns
51 7 Micał Paszkowski, T1
Mayaluga
68,0 dns
51 8 Ernest Kowalczyk, T1
Szelma
68,0 dns
51 28 Matcin Witt, T2
Narovity
68,0 dns
51 43 Andrzej Olejnik, T2
Sailing Anarehy
68,0 dns
51 47 Ireneusz Hing, T2
Dar Kasi
68,0 dns
51 34 Krzysztof Girszewski, T2
Isztar II
68,0 dns
51 30 Paweł Tadajewski, T1
Pagaj
68,0 dns
51 44 Wiesław Biżek, T3
Lundi
68,0 dns
51 55 Jerzy Czuchan, T3
Wielki Czu
68,0 dns
51 50 Leszek Michalski, T3
Ma Ruda
68,0 dns
51 51 Witold Małecki, T3
Plebania
68,0 dns
51 52 Tomasz Kubacki, T3
Kropka
68,0 dns
51 53 Maciej Odważny, T3
Ranczo
68,0 dns
51 58 Robert Rudnicki, T3
Rykus
68,0 dns
51 59 Zbigniew Robak, T3
Carino Baco
68,0 dns
 

ZW Program do Obliczania Wynikow Regat, 4.024.005
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Informacje o ZW: http://www.zw-scoring.nl